Lamine Parke

ayparke
indoor decoration

Laminated Flooring

 ANA SAYFA

Parke ve Ahşap panel

Laminat Parke
Lamine Parke
Masif Parke
Decking
Referanslar
İletişim

Lamine Parke Yapısı

Resimleri tek bir sayfada görmek için üzerine tıklayınız.
 

 

 

 

 

Lamine; Masif parkenin benzeri olarak  2 yada 3 katman şeklinde üretilmesidir.

Türkiyemizde yeni tanınmaya başlayan lamine parke, masif parkenin bir benzeri olarak, ağacın  laminasyon yapilmis halidir. Yani çarpraz olarak dizilerek fırınlanmış lamine parke dayanıklılığı yüksek, estetik ve dekoratif açıdan mükemmel bir kimliktir.

 

Ahşapseverlerin çok beğeneceğini umduğumuz lamine parke çeşitlerimiz yine ay parke güvencesi ile sizlere ulaşıyor. Her çeşit parkede olduğu gibi lamine parkede de bize beğendiğiniz rengi söylüyorsunuz ve gerisine karısmıyorsunuz. En ince ayrıntısına kadar sizin için biz düşünelim ve siz evinizin güzelliği ile övünün.

 

 

 

Lamine Parke Özellikleri;

  • Lamine parke doğal ahşaptan yapılmadır. Sağlıklıdır, insan sağlığını tehdit edebilecek herhangi bir madde içermez.Güneş'in Ultra Viole ışınlarına karşı eşsiz koruma sağlar.
  • Sistire olmuştur.Döşeme sonrasında sistire'ye fazla ihtiyaç olmaz.Fakat ihtiyaç halinde 4 kez daha sistire yapılabilir.
  • Cilası 6 kat özel Ultra Viole ciladır.Cila'nın bu derece katmanlı olması,çizilmeler,darbelere karşı Parkeyi koruma kalkanına almıştır.
  • Rutubete ve neme karşı dayanıklıdır.Nem ve rutubetin etkisi görünmez.Isı farkları ve herhangi istenmeyen durumlara karşı yapısını ve görüntüsünü korur.
  • Kolayca döşenir, pratiktir,sorun çıkarmaz.Başta alttan ısıtmalı mekanlar olmak üzere her mekan için uygundur.
  • Yıllar sonra bile aynı güzelliğini, dayanıklılığını ve kalitesini korur.Güvenle her ortamlarda yer döşemesi sağlanabilir.

Ay Parke indoor decoration
Vezir Cadddesi  Yaylak Sokak No:17 Şehremini İSTANBUL           Tel. 0 212 529 16 64 - Fax  0 212 530 84 11              E_mail:info@ayparke.com
Resimleri tek bir sayfada görmek için üzerine tıklayınız.